I love Gmina Bukowina Tatrzańska


Pierwszy portal internetowy dla turysty i mieszkańca Gminy Bukowina Tatrzańska

Górali, ludzi Podhala łączy poczucie wspólnoty i zakorzenienie w tradycji oraz kulturze. I love Gmina Bukowina Tatrzańska to miejsce, które jednoczy społeczność i odkrywa naturalne piękno regionu. Twórcy portalu, sponsorzy, partnerzy oraz czytelnicy tworzą wyjątkowy projekt, który jest wizytówką gminy Bukowina Tatrzańska. Jeden portal, jedna baza, nieskończone możliwości. Magia Tatr przyciąga!

Dlaczego właśnie
I Love Gmina Bukowina...

Wszystko zaczęło się w 2006 roku, kiedy zaprojektowaliśmy pierwszą stronę internetową dla jednego z podhalańskich obiektów noclegowych. Tak rozpoczęła się nasza wielka przygoda z turystyką i reklamą. Pomagaliśmy gospodarzom zaistnieć w nowej, wirtualnej rzeczywistości. Nasza praca i doświadczenie w branży pozwoliło nam poznać potrzeby mieszkańców i przyjeżdżajacych na Podhalę turystów. Dziś z pełną odpowedzialnością możemy powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, pewni tego co i jak robimy.

Rok 2020 był dla nas przełomowy. Doświadczenie, upór, wystąpienie wyjątkowych okoliczności, a przede wszystkim spotkanie inspirujących ludzi z pasją i chęcią do rozpoczęcia konkretnych działań zmotywowały nas do podjęcia prac nad tworzeniem portalu.

Dostrzegliśmy, że nasza gmina - miejsce dla nas wyjątkowe - potrzebuje wizytówki na miarę naszych czasów. Takiej, z której my jako mieszkańcy będziemy dumni i będziemy chcieli się nią chwalić. Chcemy, aby turysta odwiedzający gminę Bukowina Tatrzańska był świadomy bogactwa kulturowego tego regionu. Aby umiał dostrzec jego naturalne piękno… Chcemy na nowo odkryć gminę Bukowina Tatrzańska – dołącz do nas!

  • Nasze cele:

  • Promocja regionu - na łamach tego Portalu chcemy pokazać miejsca, znajdujące się w naszej gminie, które wciąż są niedoceniane, a mają ogromny potencjał. Gmina Bukowina Tatrzańska ma wiele do zaoferowania.
  • Wsparcie lokalnych przedsiębiorców i gospodarzy - gmina Bukowina Tatrzańska to nie tylko okazałe hotele, baseny termalne i restauracje, ale także klimatyczne i przutulne obiekty noclegowe, rodzinne gospodarstawa produkcyjne czy małe regionalne stoiska.
  • Zwiększenie świadomości wśród mieszkańców i turystów.
  • Budowanie poczucia lokalnej wspólnoty i odpowiedzialności za nasz region.

Logo - filozofia

Inspiracją do stworzenia logo był wierchchołek Rysów. Majestatycznego pasma górskiego, którego szczyt stanowi najwyżej położony punkt Polski i w dodatku mieści się w granicach gminy Bukowina Tatrzańska.

I Love Gmina Bukowina Logo I Love Gmina Bukowina projekt: HM

Nasz Team

Portal I Love Gmina Bukowina Tatrzańska tworzą ludzie, którzy tutaj się urodzili, dorastali i tutaj mieszkają. To także osoby, które są miłośnikam tego wyjątkowego regionu, przepełnione pasją, zaangażowaniem i oddaniem pracy. To oni uwierzyli w ten projekt i po dziś dzień tworzą go z myślą o wspólnym dobru i rozwoju naszej gminy.

Sklep z oryginalnymi pamiątkami z Podhala

Małym dodatkiem i zwięczeniem całego portalu jest działający w jego ramach sklep internetowy z pamątkami związanymi z Podhalem, Tatrami oraz gminą Bukowina Tatrzańska. Mamy nadzieję, że projektowane przez nas gadżety, które tam znajdzecie będą idealnym pomysłem na prezent, pamiątką z regionu lub poprostu ulubioną rzeczą codziennego użytku.